Ar darbību nozarē DZIMŠANA pievienojamies kustībai Latvijā un pasākumiem, kas atbalsta un veicina dabīgo radību atdzimšanu. Šim biedrības mērķim veltīts mājas pirmā stāva viens spārns, kur ierīkotas mājīgas un ērtas telpas plānotām ārpusstacionāra dzemdībām un 2014.gada 10.februārī no Valsts Veselības inspekcijas saņemts atzinums, ka tās ir piemērotas plānotām mājdzemdībām.
  •  

Biedrības "Ģimenes Šūpulis" mājvietā radību gals radīts ne tikai ģimenēm, piedāvājot drošu un mājīgu vietu bērniņa sagaidīšanai šajā pasaulē, bet tas ir atvērts arī vecmātēm, kuras vēlas nostiprināt ārpusstacionāra dzemdību prakses specifiskās zināšanas un iemaņas.

Piedaloties sertificētas vecmātes, mājdzemdību speciālistes aprūpētās dzemdībās gan kā vērotājām, gan kā atbalstītājām, jaunajām vecmātēm ir iespēja praksē piedzīvot dabīgu, sievietes pašnoteiktu dzemdību aprūpes un drošības principus, kuri būtiski atšķiras no medicīniski vadītām dzemdībām stacionāros. Ir nepieciešams iepazīt normalitātes plašo spektru, lai atjaunotos pārliecība, ka dzemdībām var uzticēties. Retajos gadījumos, kad tomēr medicīnas palīdzība dzemdībās ir nepieciešama, no “Jaunpalejām” īsā laikā ir sasniedzama Vidzemes slimnīca Valmierā (terciārais aprūpes līmenis).

Lai uzzinātu vairāk par prakses iespējām vai radību telpu izmantošanu ar savā uzskaitē esošu grūtnieci, lūdzam sazināties, zvanot par tālruni - 29119593.

  • Sirsnīgi gaidītas arī dūlas apmācībā, kuras vēlētos padziļināt praktisko pieredzi, sniedzot atbalstu Patvēruma mājas iemītniecēm.
Back to Top